fbpx

Hizmetlerimiz

En İyi şekilde görünmek ve hissetmek İçin

Op. Dr. Okan Parmaksız burun estetiği ve otoplasti alanında, sizlere en yüksek kalitede estetik ve fonksiyonel çözümler sunmak için burada.

Burnunuzu Birlikte Yaratalım

Op. Dr. Okan Parmaksız’ın liderliğinde, her bir bireyin özgünlüğüne saygı duyulur ve estetik cerrahi alanındaki en güncel tekniklerle harmanlanarak en doğal ve dengeli sonuçlar elde edilir.

Operasyon Öncesi Muayene

Operasyon öncesi muayene, bu sürecin temelini oluşturur. Bu aşama, hem hastanın hem de cerrahın ameliyat öncesinde bir araya gelerek detayları konuştuğu ve planları şekillendirdiği kritik bir noktadır.

Hastaneye Yatış İçin Transport

Hastaneye yatış, herhangi bir cerrahi prosedür veya tedavi için önemli bir adımdır. Ulaşımın konforlu ve güvenli olması, bu sürecin başarılı ve stresiz geçmesine yardımcı olur. Hastaneye yatış için ulaşımınızı sizin için biz sağlıyoruz.

Otel Konaklama Hizmeti

Cerrahi bir işlem veya tedavi sonrası, konforlu bir ortamda dinlenmek ve iyileşme sürecine odaklanmak önemlidir. Otel konaklama hizmeti, hastaneden taburcu olduktan sonra rahat ve destekleyici bir ortam sunar. Bunun için sizlere otel konaklama hizmeti sağlıyoruz.

7/24 Destek / Muayene

7/24 destek ve muayene hizmeti, sizin sağlığınızı öncelikli tutarak her an yanınızda olduğumuzu gösterir. Bu hizmet, size güvende hissettirirken sağlık yolculuğunuzun başarılı ve konforlu geçmesini sağlar.

Hasta Yorumlarımız

Catalina
Read More
I recommend with confidence
I have only words of praise for Dr. Okan Parmaksiz and his assistant, I recommend them with confidence to those who need rhinoplasty. I am very satisfied with the experience with them, taking into account that I was alone in Turkey to do the operation. They were very communicative, professional and I am delighted with the shape of the nose. The WhatsApp group of the other patients is also very helpful, with which you can share opinions or receive answers to your questions.
Daria W.
Read More
Nose revision
It was another nose operation, so the doctor had a difficult task. It turned out great. I have symmetrical nostrils, the nose is smaller and narrower. I'm happy. Thank you! The care at the hospital was amazing.
Ayesha I.
Read More
I m so happy with my nose results
I m so happy with my nose results. Dr. Okan did really good job, he is very professional. He never gives you false expectations. He is very friendly and kind person, and his assistant Derya is one of nicest person i have ever met, she is very helpful with any thing you need.. she was just one text away and rply you immediately,, even there is time difference ,i live in US and whenever i text her about anything she always rply you right away and guide you.. thank you so much guys ❤️❤️
Sophie T.
Read More
Thank you Dr Okan and his assistant for…
Thank you Dr Okan and his assistant for all your help i appreciate everything very much!! So happy
Miii M.
Read More
love my nose Dr Okan did a great job…
love my nose Dr Okan did a great job can breath well and it looks nice and natural (am writing this 8 months post surgery so can say there were no further complications). His assistant is also very polite and helpful in answering questions and providing needed documents.
Consumer
Read More
Dr okan knows what hes doing i got zero…
Dr okan knows what hes doing i got zero regrets for choosing him for my rhinoplasty. He explains every bit to you and makes sure u know what your getting, I highly recommend him.
Diana S.
Read More
Dear Internet
Dear Internet, I want to introduce you to Dr. Okan Parmaksiz, the doctor who performed my rhinoplasty. I am very happy with the result and the whole experience itself, and I want to thank you and your entire team, but also the staff of the Hospital for all the care and attention I received. In addition to the professionalism for which they are famous, I discovered some gentle and nice people, who give a lot of attention to each individual patient. How did I choose my doctor? When you meet him you simply feel that you can trust him. "
Previous
Next

İlk randevunuzu almak için iletişime geçin.

İletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı, endişelerinizi veya randevu taleplerinizi bize iletebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt vermek için sabırsızlanıyoruz.

Telefon

+90 537 322 44 80

E-Posta

info@okanparmaksiz.com

Online Randevu

Aşağıdaki formu doldurarak randevu talebi oluşturabilirsiniz. Forma bıraktığınız iletişim bilgileri üzerinden sizinle kısa sürede iletişime geçeceğiz.